KÄSITÖÖ-METALLESEMED

Me pakume muuhulgas võimalust tellida metallist käsitöö mööblit ja muid sisustuselemente – nii kodule, aiale kui ka kontorile. Metall on suurepärane materjal, mis võimaldab igasuguste põnevate lahenduste loomist.

Kui teil on tekkinud soov kaunistada oma kodu, aeda või kontorit mõne huvitava ja ainulaadse käsitöö-metallesemega, siis tasub kindlasti meie poole pöörduda. Teostame ka kõige keerulisemad projektid (sh teie poolt leitud fotonäidise järgi).

Inspiratsiooninurgana oleme koondanud ka erinevaid näidiseid oma Pinteresti kontole (seal on fotod erinevatest rahvusvahelistest allikatest). Meie Pinteresti konto otselingi leiate kodulehe alläärest.

TÄISPUIDUST KÄSITÖÖ

Meie vahendusel saate nüüd tellida ka täispuidust käsitöö mööblit, mis on valmistatud meie hea sõbra Puidumeistri poolt. Alljärgnevalt leiate fotod esemetest, mis on hetkel juba valmis ja koheselt ostmiseks saadaval.

Loomulikult võtab Puidumeister vastu ka tellimusi. Ta valmistab teile rõõmuga just sellise omanäolise mööblieseme, mida te oma kodus, aias või kontoris näha soovite. Ka tema võib valmistada teile esemeid teie poolt leitud fotonäidise järgi.

Kui soovite tellida tema täispuidust käsitööd, siis võtke julgelt ühendust OÜ Nõmme Keevitaja kontaktidel, mida näete meie kodulehel. Jagame teile siis juba ka tema otsekontakti.

Hetkel on võimalik endale koheselt soetada alljärgnevaid esemeid:

Kõik tooted asuvad Tallinnas, Nõmme ja Mustamäe linnaosade piirkonnas. Eelneval kokkuleppel Puidumeistriga, saate loomulikult kõigega ka enne ostmist tutvuda. (NB! Need esemed ei asu Nõmme Keevitaja töökojas!)

Kui vajutate vastava eseme fotole, siis näete seal all ka infot selle kohta, missugusest puidust vastav ese valmistatud on ning näete ka hinda.

KOHE SAADAVAL