KEEVITUSTÖÖD

Teostan kõikvõimalikke keevitustöid (erinevad sõidukid, tööstuslikud masinad jne) – sealhulgas värviliste metallide keevitamine (alumiinium, vask, messing, titaan, roostevaba).

Kõikvõimalikud sõiduki keretööd (näiteks küljekarpide parandus – keevitamine, vahetamine, värvimine; tiivakaarte parandus jne).

Radiaatorite remont (erinevate sõidukite radiaatorid ja ka tööstuslike masinate radiaatorid).

Saan Teid aidata nii sõiduauto, veoauto, ATV, mootorratta, traktori kui ka alumiiniumpaadi keevitusega. Olen keevitanud ka helikopteri ja lennuki detaile.

Teostan ka kütusepaakide (diisel ja bensiin) keevitustöid – sõiduautodel, veoautodel, traktoritel jne.

VELGEDE PARANDUS

Erinevate sõidukite velgede parandamine – keevitamine, sirgendamine, värvimine.

KÄSITÖÖ-METALLESEMED

ehk kõikvõimalikud metallitööd eritellimusel

Pakun ka võimalust tellida erinevaid huvitavaid käsitöö-metallesemeid – sisustuselemendid kodule, aiale ja kontorile, aiakaunistused jne.

Kui teil on tekkinud soov kaunistada oma kodu, aeda või kontorit mõne huvitava ja ainulaadse käsitöö-metallesemega, siis tasub kindlasti Nõmme Keevitaja poole pöörduda.

Fotonäidiseid erinevatest huvitavatest metallesemetest leiate ka Nõmme Keevitaja Pinteresti kontolt. Pinteresti kontol olevad fotod on mõeldud inspiratsiooninurgana ja need on kogutud sinna erinevatest rahvusvahelistest allikatest (algallika leiab iga foto puhul otse läbi Pinteresti). Nõmme Keevitaja Pinteresti konto otselingi leiate kodulehe alläärest.

NB! ERITELLIMUSTOODETE LISAINFO

Eritellimustoodete puhul lisage palun kindlasti oma päringu e-kirjale TOOTE JOONIS.

Ilma jooniseta ei ole mul võimalik hinnapakkumist teha. Ehk ainuüksi toote fotost ei piisa, kui soovite tellida mõne eseme valmistamist. Selgitan – toodete projekteerimise teenust OÜ Nõmme Keevitaja ei paku. Siit saate tellida keevitusteenust.

Lisaks palun alati arvestada asjaoluga, et eritellimustoote tellimisel on OOTEAEG alati MINIMAALSELT 1 KUU.

Kiiremat teostust ma eritellimustoodete puhul pakkuda ei saa.

Palun seda alati meeles pidada. St. kui teil on soov mõne eritellimustoote järele ja te juba teate, et teil on vaja töö kiiremat teostust, siis palun pöörduge kohe mujale. Minu töögraafik ei võimalda kindlasti kiirema teostuse pakkumist.

Hinnapäringuks helistage palun Nõmme Keevitaja kontaktnumbril