KEEVITUSTÖÖD

Teostame kõikvõimalikke keevitustöid (erinevad sõidukid, tööstuslikud masinad jne) – sealhulgas värviliste metallide keevitamine (alumiinium, vask, messing, titaan, roostevaba).

Kõikvõimalikud sõiduki keretööd (näiteks küljekarpide parandus – keevitamine, vahetamine, värvimine; tiivakaarte parandus jne).

Radiaatorite remont (erinevate sõidukite radiaatorid ja ka tööstuslike masinate radiaatorid).

Saame Teid aidata nii sõiduauto, veoauto, ATV, mootorratta, traktori kui ka alumiiniumpaadi keevitusega. Oleme keevitanud ka helikopteri detaile.

Teostame ka kütusepaakide (diisel ja bensiin) keevitustöid – sõiduautodel, veoautodel, traktoritel jne.

Ükski mure pole liiga suur või väike – kui vajate millegi keevitamist, siis pöörduge julgelt meie poole.

VELGEDE PARANDUS

Erinevate sõidukite velgede parandamine – keevitamine, sirgendamine, värvimine.

REHVIVAHETUS

Rehvivahetus – rehvivahetuse tipphooajal on meie töökoda avatud tavapärasest kauem. Täpse info postitame jooksvalt (vastavalt ilmale) oma kodulehele ja Facebook’i. Infot saate alati küsida ka meie kontaktnumbrilt.

KÄSITÖÖ-METALLESEMED

ehk kõikvõimalikud metallitööd eritellimusel

Pakume võimalust tellida erinevaid huvitavaid käsitöö-metallesemeid – sisustuselemendid kodule, aiale ja kontorile, aiakaunistused, metallist piirdeaiad jne.

Kui teil on tekkinud soov kaunistada oma kodu, aeda või kontorit mõne huvitava ja ainulaadse käsitöö-metallesemega, siis tasub kindlasti meie poole pöörduda. Teostame ka kõige keerulisemad projektid (sh teie poolt leitud fotonäidise järgi).

Fotonäidiseid erinevatest huvitavatest metallesemetest oleme kogunud ka oma Pinteresti kontole. Meie Pinteresti kontol olevad fotod on mõeldud inspiratsiooninurgana ja need on kogutud sinna erinevatest rahvusvahelistest allikatest (algallika leiab iga foto puhul otse läbi Pinteresti). Meie Pinteresti konto otselingi leiate meie kodulehe alläärest.

Hinnapäringuks helistage palun meie kontaktnumbril