Keevitustööd (alumiiniumi, roostevaba, titaani jm keevitamine), velgede parandus Tallinnas Nõmmel

OÜ Nõmme Keevitaja – ELARI KIRSIPUU

NB! Töökoda asub alates 21.09.2020 uues kohas: Värsi 47 (ikka Nõmme linnaosas)

Asukoht: Värsi 47, Tallinn (Nõmme linnaosa)

Töökoda avatud: E-R 10-17, L-P suletud; Väljakutsed objektidele – kokkuleppel

Tel: (+372) 53 55 8843

E-mail: nommekeevitaja@gmail.com

NB! Kui teil on kiireloomuline päring, siis palun helistage. Kirjalikele päringutele vastan 3-5 tööpäeva jooksul. (Nädalavahetustel ja riigipühadel kirjadele vastamist ei toimu.)

Ja palun ka meeles pidada, et kiirtöid saan ma vastu võtta vastavalt oma töögraafiku hetkeseisule. St. alati ei ole see võimalik. Minu töögraafiku hetkeseisu kohta saate infot samuti kontaktnumbrilt.

Ja selgitan ka, et ma viibin sageli objektidel, mistõttu ei ole mind alati töökojas kohal. Kui tulete töökoda külastama, siis tasub alati ette helistada.

KEEVITUSTÖÖD

Teostan kõikvõimalikke keevitustöid – sealhulgas värviliste metallide keevitamine (alumiinium, vask, messing, titaan, roostevaba) ja erinevate sõidukite/ tööstuslike masinate radiaatorite remont.

Kõikvõimalikud sõiduki keretööd (näiteks küljekarpide parandus – keevitamine, vahetamine, värvimine; tiivakaarte parandus jne)

Saan Teid aidata nii sõiduauto, veoauto, ATV, mootorratta, traktori kui ka alumiiniumpaadi keevitusega. Olen keevitanud ka helikopteri detaile.

Teostan ka kütusepaakide (diisel ja bensiin) keevitustöid – sõiduautodel, veoautodel, traktoritel jne.

VELGEDE PARANDUS

Erinevate sõidukite velgede parandamine – keevitamine, sirgendamine, värvimine.

KÄSITÖÖ-METALLESEMED

ehk kõikvõimalikud metallitööd eritellimusel

Võimalus tellida erinevaid huvitavaid käsitöö-metallesemeid (sisustuselemendid kodule, aiale ja kontorile, aiakaunistused jne).

Kui teil on tekkinud soov kaunistada oma kodu, aeda või kontorit mõne huvitava ja ainulaadse käsitöö-metallesemega, siis tasub kindlasti Nõmme Keevitaja poole pöörduda.

Fotonäidiseid erinevatest huvitavatest metallesemetest leiate ka Nõmme Keevitaja Pinteresti kontolt. Pinteresti kontol olevad fotod on mõeldud inspiratsiooninurgana ja need on kogutud sinna erinevatest rahvusvahelistest allikatest (algallika leiab iga foto puhul otse läbi Pinteresti). Nõmme Keevitaja Pinteresti konto otselingi leiate kodulehe alläärest.

NB! Eritellimustoote puhul saatke hinnapäringuks alati e-kiri koos vastava toote joonisega. Nõmme Keevitaja töökojast saate tellida keevitusteenust. Toodete projekteerimise teenust mina ei paku.

Eritellimustoote tellimisel on ooteaeg alati minimaalselt 1 kuu.

Hinnapäringuks helistage palun Nõmme Keevitaja kontaktnumbril