Blog

Keevitustööd (alumiiniumi, roostevaba, titaani jm keevitamine), velgede parandus, rehvivahetus Tallinnas Nõmmel

OÜ Nõmme Keevitaja – ELARI KIRSIPUU

NB! Töökoda asub alates 21.09.2020 uues kohas: Värsi 47 (ikka Nõmme linnaosas)

Asukoht: Värsi 47, Tallinn (Nõmme linnaosa)

Töökoda avatud: E-R 10-17, L-P suletud; Väljakutsed objektidele – kokkuleppel

Tel: (+372) 53 55 8843

E-mail: nommekeevitaja@gmail.com

NB! Kui teil on kiireloomuline päring, siis palun helistage. Kirjalikele päringutele vastan 3-5 tööpäeva jooksul. (Nädalavahetustel ja riigipühadel kirjadele vastamist ei toimu.)

Ja selgitan ka, et me viibime sageli objektidel, mistõttu ei ole meid alati töökojas kohal. Kui tulete töökoda külastama, siis tasub alati ette helistada.

KEEVITUSTÖÖD

Teostame kõikvõimalikke keevitustöid – sealhulgas värviliste metallide keevitamine (alumiinium, vask, messing, titaan, roostevaba) ja erinevate sõidukite/ tööstuslike masinate radiaatorite remont.

Kõikvõimalikud sõiduki keretööd (näiteks küljekarpide parandus – keevitamine, vahetamine, värvimine; tiivakaarte parandus jne)

Saame Teid aidata nii sõiduauto, veoauto, ATV, mootorratta, traktori kui ka alumiiniumpaadi keevitusega. Oleme keevitanud ka helikopteri detaile.

Teostame ka kütusepaakide (diisel ja bensiin) keevitustöid – sõiduautodel, veoautodel, traktoritel jne.

Ükski mure pole liiga suur või väike – kui vajate millegi keevitamist, siis pöörduge julgelt meie poole.

VELGEDE PARANDUS

Erinevate sõidukite velgede parandamine – keevitamine, sirgendamine, värvimine.

REHVIVAHETUS

Rehvivahetus – rehvivahetuse tipphooajal on meie töökoda mõnikord avatud ka tavapärasest kauem. Täpse info postitame jooksvalt (vastavalt ilmale) oma kodulehele ja Facebook’i. Infot saate alati küsida ka meie kontaktnumbrilt.

KÄSITÖÖ-METALLESEMED

ehk kõikvõimalikud metallitööd eritellimusel

Võimalus tellida erinevaid huvitavaid käsitöö-metallesemeid (sisustuselemendid kodule, aiale ja kontorile, aiakaunistused jne).

Kui teil on tekkinud soov kaunistada oma kodu, aeda või kontorit mõne huvitava ja ainulaadse käsitöö-metallesemega, siis tasub kindlasti meie poole pöörduda.

Fotonäidiseid erinevatest huvitavatest metallesemetest oleme kogunud ka oma Pinteresti kontole. Meie Pinteresti kontol olevad fotod on mõeldud inspiratsiooninurgana ja need on kogutud sinna erinevatest rahvusvahelistest allikatest (algallika leiab iga foto puhul otse läbi Pinteresti). Meie Pinteresti konto otselingi leiate meie kodulehe alläärest.

Eritellimustoote tellimisel on ooteaeg alati minimaalselt 1 kuu.

Hinnapäringuks helistage palun meie kontaktnumbril

(Eritellimustoote puhul saatke hinnapäringuks alati e-kiri koos vastava toote joonisega.)